Blog o wszystkim ;)

zapraszam

Bombonierki personalizowane – zastosowania

Wrzesień 8th, 2016

bombonierki personalizowane
Słodycze mają bardzo dużo zastosowań. Każdy rodzaj słodyczy, zaczynając od czekolady na bombonierkach kończąc można wykorzystać do czegoś innego. Przykładowo czekoladki lub cukierki możemy wykorzystać do reklamy naszej firmy lub jako zamiennika dla ulotek, tabliczke czekolady możemy dodawać do różnych droższych rzeczy w sklepie by zwiększyć wartość naszego sklepu a bombonierki personalizowane możemy podarować komuś jako prezent, lub też użyć do wielu innych rzeczy, o których przeczytacie w tym artykule.

Gdzie można zastosować bombonierki personalizowane?

Pierwszym oczywistym zastosowaniem dla takich bombonierek to wykorzystanie ich jako prezent urodzinowy. Jako że bomboniera posiada bardzo duże opakowanie, to możemy idealnie ją spersonalizować i np. dać na niej imie osoby którą obdarowywujemy tym właśnie prezentem i dodać jej zdjęcia lub inne ciekawe wzory. Bombonierki są też bardzo dobrym deserem. Zwykłe bomboniery, które dostaniemy w byle jakich sklepach spożywczych są bardzo często niskiej jakości, podczas
te droższe, które możemy zamówić przez internet są o wiele lepiej wykonane i ogólnie przyjemniej się je spożywa.
Jeśli chodzi o reklame za pomocą tych bombonierek – jest to bardzo drogie, ponieważ bombonierki personalizowane tanie nie są, ale jeśli potrzebujemy bardzo dobrej reklamy, szczególnie w gronie bogatszych klientów to są one idealną reklamą. Możemy je rozdawać np. na różnych konferencjach firmowych, podczas których przedstawimy naszym klientom i pracownikom plany dotyczące naszej firmy lub inne rzeczy ogólnie związane z naszą działalnością. Co prawda jeśli chodzi o reklame firm słodyczami to są już do tego specjalne słodycze reklamowe, ale moim zdaniem nie nadadzą się one aż tak dobrze do reklamy w gronie bogatych potencjalnych klientów.

Podsumowanie

Bombonierki personalizowane mają bardzo wiele zastosowań, zaczynając od prezentów na reklamie własnej działalności kończąc. Oczywiście są one drogie, ale wysoka cena nie jest bez powodu. Są one wykonane w bardzo wysokiej jakości, posiadają spore, ładnie ozdobione opakowanie które możemy bardzo ładnie spersonalizować, a także w niektórych sklepach możemy wybrać czekoladki które mają w tej bombonierce się znajdować.

Powered by WordPress. Theme by Sash Lewis.