Blog o wszystkim ;)

zapraszam

Jakie okulary do komputera wybrać?

Lipiec 11th, 2016

W dzisiejszych czasach ludzi coraz więcej spędzają czasu prze komputerem pracując, grając, oglądają filmy czy zajmuje się programowaniem. Każda czynność związana z komputerem i pracą przy nim wiąże się z przemęczeniem oczu lub nawet ich uszkodzeniu. Wiele osób pracujących przy komputerze nie wyobraża sobie przy nim pracy bez okularów. Okulary z dobrymi soczewkami zapewniają wygodę i komfort pracy jednak, nie każdy jest do tego przyzwyczajony. Przykładowo ja nie wyobrażam sobie siebie w okularach. Nie jestem do tego przyzwyczajony i nie czyje takiej potrzeba żeby je nosić. Jednak kiedyś może być tak że wzrok w końcu powie dość i niestety będę musiał się zacząć rozglądać nad jakimiś dobrymi okularami do komputera. Kupując okulary powinniśmy zwrócić uwagę na soczewki jak i oprawki. Kupując okulary z przeznaczeniem do pracy przy komputerze nie jest najważniejszy wygląd lecz funkcjonalność. Powinniśmy wybrać takie które są dla nas najwygodniejsze. Następnie odpowiednie dobranie szkieł. Okulista musi stwierdzić czy mamy jakaś wadę wzroku i czy potrzebujemy okularów + czy – Zdarza się też tak że okulary noszą osoby które nie mają problemu ze wzrokiem z tego powodu żeby się nie narażać na jakiekolwiek uszkodzenia wzroku, takie okulary nazywamy korekcyjnymi. Jeszcze parę lat temu byliśmy narażeni bardziej na wadę wzroku niż teraz z tego powodu że monitory komputerowe były mniejsze i przede wszystkim kineskopowe, co bardzo źle wpływało na wzrok. Aktualnie monitory są LCD co zmniejsza ryzyko na uszkodzenie wzroku. Ceny takich okularów w salonach nie są bardzo duże a moim zdaniem opłaca się zainwestować te kilka set złoty i potem nie martwić się o wzrok i kolejne wizyty u okulistów. Podsumowując: Okulary do komputera to całkiem ciekawa i dobra sprawa. Co prawda wydamy trochę pieniędzy jednak oszczędzimy nasz wzrok co wiąże się z brakiem wizyt u okulistów za parę lat. Aktualnie sam przymierzam się do zakupu takich okularów, myślę że się nie zawiodę.

Okulary, które pomogą Twoim oczom podczas korzystania z komputera!
Pod powyższym linkiem znajdziecie więcej informacji o zaletach okularów do komputera, a także zobaczycie, co powodują gry komputerowe. To blog o grach, stworzony z myślą dzielenia się wrażeniami na temat gier, w tym Wiedźmin oraz Fifa. Polecam stronkę.

6096214710_3a7ab8802e_z

2 komentarze to “Jakie okulary do komputera wybrać?”

  1. peruvian virgin hair napisał(a):

    peruvian virgin hair

    First Off Many . In the event Youu Dont Likee peruvian virgin hairs Dont Buyy Them .. Thinkk Theree Cuteee Praise Individuals & Maintain Iht Pushingg .. peruvian virgin hairs Iss Waveyy !

  2. Smart Balance Wheel napisał(a):

    Smart Balance Wheel

    Smart Balance Wheel was mothers day gift for my own granddaughter’s 14 celebration…your woman picked out the form. The website counseled that will Smart Balance Wheel function about a capacity sizeable, i absolutely ordered a new measurements Six……

Powered by WordPress. Theme by Sash Lewis.