Blog o wszystkim ;)

zapraszam

Czekoladki reklamowe z nadrukiem – jaki rodzaj czekolady wybrać

Lipiec 2nd, 2016

czekoladki z nadrukiem
Nie od dziś wiadomo że czekoladki z nadrukiem to jeden z najlepszych sposobów na reklamę własnej firmy. Właściciele film pragną jak najbardziej wyróżniać się i z każdym miesiącem poświęcają coraz więcej pieniędzy na coraz to lepsze czekoladki reklamowe. W tym artykule opiszę najlepsze rodzaje czekoladek z nadrukiem.

Najlepsze czekoladki z nadrukiem

Czekolada biała – Nie zawiera ona proszku kakaowego, przez co przez niektóre osoby nie jest uważana za czekoladę. Jednakże większość osób bardzo ten rodzaj czekolady lubi, przez co czekoladki reklamowe wykonane właśnie z czekolady białej mogą być świetnym pomysłem. Większość firm zamawia czekoladki wykonane z czekolady mlecznej, przez co na pewno będziemy się wyróżniać. Używanie czekolady białej zamiast innych rodzajów spowoduje, że ludzie na pewno nas zapamiętają ponieważ mała ilość firm używa takiej właśnie czekolady.
Czekolada mleczna – najpopularniejszy rodzaj czekolady. Zazwyczaj zawiera mleko, stąd się wzięła nazwa „mleczna”. Zawartość kakao nigdy nie jest powyżej 50%. Taka czekolada jest najczęściej stosowana, ponieważ najwięcej osób ją lubi. Większość czekoladek w sklepach jest właśnie z niej wykonana, ponieważ jest pewność, że spośród innych rodzajów czekolad tą czekoladę lubi największy odsetek osób. Jest ona świetnym pomysłem do wykonania czekoladek reklamowych nie tylko z powodów podanych wyżej, ale także dlatego, że jako że jest jej najwięcej, po zamówieniu będziemy najkrócej czekać na jej dostawę i będziemy bardzo szybko mogli zacząć reklamę nasze firmy.
Czekolada deserowa – kolejny popularny rodzaj czekolady. Zazwyczaj zawartość miazgi kakaowej w niej wynosi powyżej 50%. Jest ona popularna, ponieważ tak samo jak za czekolada mleczną, bardzo mały odsetek osób za nią nie przepada. Czekolada deserowa jest na pewno bardziej „luksusowa” od zwykłej czekolady mlecznej, przez co klienci będą kojarzyli nas z bogatszą firmą.

Podsumowanie

Wszystkie te rodzaje czekolady są moim zdaniem najlepsze jeśli chodzi o reklamę własnej firmy. Zawsze można też poeksperymentować i rozdawać czekoladki z innego rodzaju czekolady, ale jeśli nie jesteśmy pewni to polecam użyć tych trzech wymienionych wyżej.

Powered by WordPress. Theme by Sash Lewis.